>> News and informations

Náběr wardrobe >> 6.11.-10.11. >> vyhodnocení

10. listopadu 2014 v 10:01 | nellysgraphic | Nelly
Dnes přicházím s vyhodnocením náběru wardrobe a moc děkuji za to, že se vůbec někdo přihlásil. ♥ Jste zlatíčka. 1.komentář - měla jsem okamžitě vybráno, přihlásil se kvalitní nový blog o mé oblíbené modelce, takže to byla jasná volba, 2.komentář - začínající blog, který bude zaměřen na Violettu -- no dobře, ale je to jediný blog, který beru do wardrobe o Violettě, protože herci nemají moc kvalitní fotky... ale výjimku udělat můžu. :)

NOVÉ WARDROBE:


PALVIN-OFFICIAL.BLOG.CZ: Tento blog beru proto, protože je o Barbaře Palvin, kterou mám strašně ráda a nebylo pochyb, že bych tento blog nevzala. ♥

STAR-LOG.BLOG.CZ: Je to sice blog o Violettě, ale pro jednou výjimku udělat můžu, chtěla jsem vzít fansite blog, což je P-O a tenhle se k fansite stránce blíží.BTW: Brzy nude nový design, tak se těšte jak to dopadne. :D Zkusím na něm ještě popracovat. :) ♥

Náběr wardrobe >> 06.11.2014 - 10.11.2014

6. listopadu 2014 v 15:50 | nellysgraphic | Nelly
Jako každý grafický blog, dělám i já náběr do wardrobe. Pokud se vůbec někdo přihlásí, tak vyberu 1-2 blogy. Stačí splňovat pár jednoduchých podmínek, vyplnit přihlášku a doufat, že vás vyberu!

>> CO TO VŮBEC BÝT WARDROBE ZNAMENÁ
Pokud se zapíšete a já si vás vyberu do wardrobe, budete ode mě mít jisté designy pořád, ikdyž bude objednávka zavřená. Já vám budu dělat pravidelně designy, ale musíte si ho objednat. Pokud budete chtít z wardrobe vystoupit, tak mi o tom napište třeba na mail.

>> PÁR PODMÍNEK PRO WARDROBE
001. základy v grafickém editoru (PhotoFiltre), pro vkládání šablonek k fotkám
002. můžete se zapsat, ikdyž blog máte krátce, výjimky dělám, ale musí mě blog nebo celebrita, na kterou je blog zaměřen zaujmout
003. pokud si chceš objednat design od někoho jiného, tak mi to oznam
004. pokud tě vemu, měj v menu napsané, že jsem designérka nebo grafička blogu
005. jestli chceš jen jeden design, nepřihlašuj se! na to je jednorázová objednávka designů.
006. jestli opravdu stojíš o mé designy, napiš do posledního bodu ''Yes :)''

>> PŘIHLÁŠKA DO WARDROBE
001. přezdívka
002. blog
003. email
004. na jakou celebritu je tvůj blog zaměřený
005. nějaký typ na galerii fotek tvé celebrity (klidně i víc)
006. Líbí se ti mé designy a splňuješ podmínky?

ABOUT NELLY

30. října 2014 v 16:01 | nellysgraphic | Nelly
Článek se sice grafiky ani takových důležitých informací o blogu netýká, ale protože mě spousta lidí nezná, tak sem dávám článek o mě.

Jsem holka s přezdívkou Nelly, která má pochopitelně ráda Pretty Little Liars a grafiku. Z grafiky nejraději dělá designy a poté ozdobné PNG obrázky. Z PLL se jí nejvíce zamlouvá Spencer(Troian Bellisario) a Emily(Shay Mitchell) a z kluků asi Caleb a Toby. Ráda nakupuje oblečení a její nejoblíbenější kousek z šatníku jsou lososové šaty. Dále ráda plave, bloguje, píše příběhy a jezdí na ledních bruslích i inlinech. Její oblíbené filmy jsou: Ďábel nosí Pradu, Deník princezny I,II, Moderní Popelka, Slečna Drsňák I,II. A mezi oblíbené seriály kromě PLL patří: Step by Step, Vyprávěj, Záhada Anubisova domu,... Oblíbené zpěvačky: Demi Lovato, Lucy Hale, Beyoncé, Adele, Ariana Grande, Taylor Swift, Katy Perry. Oblíbené grafické blogy: shinelights.blog.cz, visual-art.blog.cz, andiegraphic.blog.cz, creativeland.blog.cz, artdesigns.blog.cz. (pořadí není podle toho, jak mám blog ráda). Víc vám toho asi neřekne. :)


BLOG IS OPEN!

22. října 2014 v 20:18 | nellysgraphic
Ahoj. Protože mě asi většina nezná, tak si možná říkáte, co jsem zač. :D Kdysi jsem měla fan blog o PLL, který už bohužel nemám, protože jsem ho nestíhala a tam jsem začala zkoušet grafiku. Začalo mě to hodně bavit, ale pak jsem s tím blogem skončila. Teď jsem se rozhodla, že bych si mohla založit grafický blog a tak se i stalo. Doufám, že se vám zde bude líbit a že tu zanecháte komentář. :)

Pretty Little Liars | from 22nd October | 99% 
 

Reklama