>> Blog designs

~ Blog design #4 >> ft. Phoebe Tonkin

29. prosince 2014 v 21:03 | nellysgraphic | Neℓℓy
~ #4 >> ft. Phoebe Tonkin >> since- 27/12/2014 >> statisfaction- 91% ~

Asi před dvěma dny jsem nastavila nový zimní design s Phoebe Tonkin. Moc se mi líbí ty vločky.
Měla jsem problém vybrat celebritu, rozhodovala jsem se mezi Phoebe Tonkin, Lucy Hale a Mirandou Kerr. Nakonec teda zvítězila Phoebe. Když jsem viděla tuto fotku, hned jsem ji musela použít na design a tak jsem začala ořezávat png.

S výsledkem jsem spokojená. :)

~ Blog design #3 >> ft. Ashley Benson - Christmas

2. prosince 2014 v 15:50 | nellysgraphic | Neℓℓy
~ #3 >> ft. Ashley Benson >> since- 02/12/2014 >> statisfaction- 91% ~

Ahoj! ♥ Možná si někdo všiml, že od včerejšího večera tu nebylo záhlaví... Už včera večer jsem chtěla nastavit vnější okraj a popisky do menu, ale nakonec jsem to nechala na dnešní ráno - ještě než jsem šla do školy. Design je konečně kompletně nastavený a já doufám, že se vám líbí. Mně se totiž líbí celkem dost :) Jak mám v kosočvercích odkaz na Christmas project - to jsem se inspirovala od Phoé, která to má v kosočtvercích taky, ale já už jsem vážně nevěděla, kam to mám nacpat :D Výsledek je tedy takový, mně se líbí - hlavně ty světýlka. :) Docela jsem si s tím pohrála a myslím, že není špatný.

~ Blog design #2 >> ft. Ashley Tisdale

11. listopadu 2014 v 16:36 | nellysgraphic | Nelly
~ #2 >> ft. Ashley Tisdale >> since- 11/11/2014 >> statisfaction- 90% ~

Eh...no...takhle to dopadlo. :) Ani nevím, co bych k tomu řekla, ale líbí se mi a nechápu, jak jsem mohla předešlému dát 99% :D Tomuto dávám 90, něco mi tam chybí, ale ještě přijít co... Chtěla bych, aby tu vydržel do (asi) 8.-10.prosince, to chci nastavit vánoční. :)

Jsem vynervovaná, protože jsem ho rozřezala na 31 kousků (vím, někdo má víc, ale pro mě je to už teď o život :D)... Pak jsem ještě musela upravit každý popisek v menu zvlášť, protože to vypadalo šíleně... Sice to vypadá pořád šíleně, ale už míň :)) Pak jsem dělala bonusky, se kterýma jsem se taky docela štvala... Jak vidíte, udělala jsem si šablonku na designy blogu + mám vytvořenou ještě na objednané, předělala jsem ikonky wardrobe + dodělala na fav. sites. Snad se vám nový design líbí ♥
 
 

Reklama